• 031-36633705
  • 00995-322435990
 بازاریابی و فروش 
Marketing And Sales

کشور گرجستان از لحاظ اقتصادی خودکفا نیست و می توان گفت که این کشور وابسته به اروپا می باشد و در حال حاظر عضو ناظر اتحادیه اروپا نیز است که در بیشتر موارد از طریق اروپا ساپورت و پشتیبانی میشود. همانطور که می دانید در گرجستان کارآفرینی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد تا بهترین نتیجه را کسب کنید. اما برخی از شرکت ها و افراد سودجو در این زمینه صرفا به دنبال جیب و مال مشتریان هستند. با کلاه برداری و دروغ سعی بر این دارند که افراد را به کشور گرجستان هدایت کنند.

توجه داشته باشید که تنها برخی از مشاغل خاص و تخصص های خاص در این کشور با درآمد بالا نیرو جذب می کنند و سایر مشاغل، درامدهای بسیار پایین دارند. به طوری که حتی کفاف زندگی روزمره را شاید ندهد. پس با این شرایط، کسب کار در گرجستان پیشنهاد می شود اما اگر تنها به فکر کار کردن برای مردم هستید، گرجستان انتخاب مناسبی نمی باشد.
 
خیلی از افراد به ما مراجعه می کنند که در کسب کار خود به مشکل برخورده اند یا شکست سنگین مالی خوردند و علت آن هم نداشتن بیزینس پلن برای کسب کار در گرجستان می باشد. زیرا شرایط کشور گرجستان به کلی با کشور ایران و سایر کشورهای بزرگ فرق دارد و جمعیت این کشور تنها حدود 4 میلیون نفر می باشد و به همین دلیل در صورتی که شما بیزینس پلن قوی و دقیق نداشته باشید، یا در کسب کار خود شکست می خورید یا پیشرفت چندانی نخواهید داشت. ولی کشور گرجستان، کشور فرصت ها به شمار می آید و در صورت داشتن بیزینس پلن قوی، شما نیز می توانید به موفقیت بزرگی در شرایط کسب کار در گرجستان دست پیدا کنید .
بنابراین قبل از سفر به گرجستان، جهت اخذ اقامت گرجستان و سایر امور حتما تحقیقات لازم را در این زمینه انجام دهید تا اطلاعات کافی را بدست آورید و همچنین در ادامه کار به مشکل بر نخورید. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از اقدام به هرکاری حتما با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کنید تا اطلاعات کافی را در حوزه کسب و کار در گرجستان را بدست آورید و با ذهن و تفکری غنی، اقدام به هر عملی کنید.

در واقع بهترین راه برای نتیجه گیری در گرجستان ایجاد کسب و کار شخصی می باشد. به عبارتی شما در گرجستان باید کارآفرین باشید و در کنار این امر موجب اشتغال زایی برای چندین نفر از هموطنان خود و یا افراد گرجی شوید. برای مثال می توانید اقدام به افتتاح یک فروشگاه لباس و یا رستوران در این کشور کنید. ناگفته نماند که شما باید طبق استاندارد های اروپایی پیش بروید تا بتوانید نتیجه ای مناسب را کسب کنید.
ارتباط با متخصصان و مشاوران حرفه ای HOMETECH 

تماس با دفتر ایران
031-36633705

تماس با دفتر گرجستان
00995-322435990

ارتباط در شبکه های اجتماعی
00995-514717000

ما را دنبال کنید
FOLLOW US

ارتباط در شبکه های اجتماعی
00995.514717000

ارتباط با هوم تِک
GET IN TOUCH

آدرس دفتر گرجستان : تفليس ، خيابان گمريكلى ، شماره ٢، ساختمان ادارى اَكسِس ، طبقه پنجم ، واحد شماره ٣
شماره تماس : 00995.322435990
آدرس دفتر ایران: اصفهان ، خيابان توحید
شماره تماس : 031.36633705